mirac_lift
Kurumsal

Starlift Akademi çatısı altında sunduğumuz eğitimlerle kendi sektörününgelişimine katkı sağlıyoruz

Geçmiş deneyimimizle, sunduğu mesleki eğitimleriyle sektörün gelişimine destek vermektedir. Satış sonrası pazarı çalışanlarına eğitimler vererek sektörde sunulan hizmetlerin standardını yükseltmeyi amaçlıyoruz. Starlift Akademi bünyesinde verdiği eğitimlerle ürün ve markaların yeniliklerinden, güvenlik ve performansı artırmayı hedefleyen püf noktalara kadar sektör çalışanlarının ihtiyacı olan bilgilere yer vermektedir.

 

Marka ve Ürün Eğitimleri

Starlift ailesi olarak, personelimizin ve bayilerimizin, Starlift markasına olan aidiyet duygularının pekiştirilmesi, ürettiğimiz onlarca çeşit ürünün kalite anlayışından başlayarak, şirket kurumsal değerlerinin belli bir disiplin dahilinde ilerleyip, gelecek nesillere aktarılabilmesi noktasında birlik ve beraberlik duygusu ile marka ve ürün bilinci oluşturma eğitimlerine aralıksız devam etmek, Starlift için öncelikli konular arasında yer alır.

 

Kurum İçi Eğitimler

Starlift kuruluşu ve işleyişi itibariyle sürekli yükselen grafiğini beyaz yakalı ve mavi yakalı personelinin gelişimine önem vermesine borçludur. Çünkü Starlift ailesi olarak kendini geliştiren bireyler, sürekli gelişen ve değişen bir kurumun olmazsa olmaz temel taşıdır. Bu doğrultuda Starlift ailesi belirli aralıklarla ve düzenli olarak hizmet içi eğitimlerle personel gelişimine önem verir.

 

Bayi Gelişim Eğitimleri

Starlift markasını hem yurtiçinde hem de yurtdışında temsil eden bayilerimizin özenle seçilmesi ve eğitimleri noktasında şirketimiz son derece titiz davranmaktadır. Çünkü üretilen ürünlerin kalitesinin önemi kadar, bu ürünlerin son tüketiciyle doğru kanaldan buluşturulabilmesi de o kadar önemlidir. Bunun içindir ki; bizleri yıllardır çeşitli platformlarda temsil eden tüm bayilerimizi düzenli olarak eğitime tabi tutarak, sektörel gelişmeleri yakından takip etmelerine katkı sağlamak en temel amaçlarımızdan birisidir.

 

Kalite Kontrol Eğitimleri

Starlift markalı ürünlerin en önemli özelliklerinin başında her bir ürün kalitesinin tüm dünya tarafından takdir görmesidir. Yıllardır sektöründe öncü kuruluş olmayı başaran Starlift’in bu başarıyı yakalamasındaki temel unsurlardan en önemlisi, üretim bandından çıkan her ürünün kalite kontrol laboratuvarlarında tek tek kontrol edilmesi ve nihai tüketiciye bu testlerden başarıyla geçen ürünlerin gönderilmedir. Bu doğrultuda kalite kontrol laboratuvarlarında hizmet veren personelimizin eğitimi de kalitemizin ve marka değerimizin korunması için çok önemlidir.

 

Ar-Ge Ve İnovasyon Eğitimleri

Starlift ürettiği ürünlerin insan hayatındaki öneminin bilinciyle yıllardır sürdürdüğü daha iyisine ulaşma arzusunu hep taze tutmakta ve iyinin daha iyisine ulaşma hedefini devam ettirmektedir. Bu doğrultuda  fabrikasında bölgenin en büyük ve en gelişmiş ar-ge laboratuvarını kurarak hem çalışanlarına hem de müşterilerine en iyi hizmeti sunma gayesini ilke edinmiştir.