mirac_lift
Kurumsal

Starlift Elevator Systems

1985 yılında kurulan ve bugün itibariyle geldiği noktada 2.000 m² kapalı alanda ülkemizin en kapsamlı asansör ve yürüyen merdiven projelerine imza atan bir inanmışlığın adı…

35 yılı aşkın üretim serüvenini 35 kişilik profesyonel çalışanıyla toplam kalite anlayışı çerçevesinde malzeme kalitesinden projelendirmeye, teknolojik standartlardan çalışan kalitesine kadar bir bütün olarak gören Starlift Asansör, tüm üretim proseslerinde son derece gelişmiş ve uluslararası akreditasyona sahip bir süreci başarıyla uygulamaktadır.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinen ve proje desteğinden başlayıp, anahtar teslimi sistemin kurulumuna kadar ki tüm aşamaları başarıyla uygulayan Starlift Asansör, ayrıca satış sonrası serviste ortaya koyduğu profesyonel yaklaşımla da sektöründe öncü konumdadır.

Çalışma alanlarını konutlar, fabrika binaları, alışveriş merkezleri, katlı otoparklar, alt ve üst geçitler, hastaneler ve üniversite binaları gibi geniş bir yelpazede gerçekleştiren firmamız, tüm bu çalışma alanlarında temel ilkesini profesyonel projelendirme ve yüksek kaliteli üretim olarak belirlemiş bulunmaktadır. Özellikle tüm üretim proseslerini hammadde girişinden montajına kadar Starlift Asansörün değişmez kalite anlayışı içerisinde yoğuran firmamız, her bir asansörün en küçük detayını bile hassasiyetle sorgulamakta, üretim kalitesini maksimum seviyede tutabilmek için gerekli tüm ekipmanları başarıyla kullanmaktadır.

Tüm çalışmalarında insan ve ona karşı olan sorumluluğu temel unsur olarak en başa koyan firmamız, ayrıca gerçekleştirdiği büyük çapta projeleriyle ilklerin öncüsü olmuştur.

TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi çerçevesinde faaliyetlerini sürdüren Starlift Asansör, sektöründe ortaya koyduğu kalite ve teknoloji farkıyla ve bunun beraberinde getirdiği sorumluluk anlayışıyla çalışmalarını bundan sonrada artan bir ivme ile sürdürecektir.

Profesyonel yaklaşım ve ortaya koyduğu kurumsal kültürle, tecrübeye ve bilgiye dayalı iştetme mantığıyla, çağın gereği olan teknolojiye yaptığı yatırımla, sürdürülebilir kıldığı finansal ve sektörel başarısıyla, saygın bir marka haline gelen Starlift Asansör, bu gelişimini sizlerden aldığı güç ve inançla artırarak sürdürecektir.

Birlikte büyük başarılara ulaşmak ümidiyle….